Lokalsi dla innowacji, czyli przychodzi innowator/ka do dziennikarki

 • Kiedy:
  22 września (piatek), godz. 9:30-10:30
 • Prowadzenie:
  Beata Frąckowiak-Piotrowicz, Stowarzyszenie Mediów Lokalnych
  Anna Gauza, Stowarzyszenie Mediów Lokalnych
  Julia Piotrowicz, Stowarzyszenie Mediów Lokalnych
  Weronika Wesołek, Stowarzyszenie Mediów Lokalnych
 • Sala:
  Poziom 0, Strefa J
 • Formuła:
  Prezentacja połączona z dyskusją. Prócz spotkania, przez cały pierwszy dzień Lokalski będą miały swoje stoisko na terenie wymIaNNy.

Opowiedz o swojej innowacji lokalnym dziennikarkom. One napiszą o tym, a artykuł trafi do “Banku treści”, czyli miejsca, skąd lokalne portale pobierają teksty do publikacji. Tym samym, o Twojej innowacji dowiedzą się ludzie w różnych miejscach Polski. Być może Twoja opowieść zainspiruje innych do działania i innowacja zostanie wprowadzona w życie w różnych miejscowościach.

Poznasz też nową aplikację Lokalsi 4.0 (wersję testową możesz już pobrać w Sklepie Play). Stworzono ją  w ramach projektu “Lokalsie dla Demokracji”, realizowanego  z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy Norweskich.

Co warto przeczytać przed lub po spotkaniu?

Dla poznania szerszego kontekstu naszej działalności, zachęcamy do zapoznania się z zasobami strony https://localpress.pl/lokalsi-dla-demokracji/

 

Prowadzenie:

 • kadr amerykański kobieta ubrana na czarno w skórzanej kurtce z życzliwym uśmiechem wpatrzona w kamerę

  Beata Frąckowiak-Piotrowicz

  Koordynatorka projektu „Lokalsi dla Demokracji”. Pracuje w lokalnych mediach od 30 lat (prasa, radio, portale). Redaktorka naczelna portalu magazynona.pl. Prezeska Fundacji „Ogród Marzeń” z Jarocina.

 • selfice kobiety w szarej marynarce robione przy świetle lampy

  Anna Gauza

  Dziennikarka i redaktorka.  Zarządzała kilkoma portalami w wydawnictwie POW. W projekcie “Lokalsi dla demokracji” odpowiada za dobór treści w “Magazynu Treści Wspólnych”.

 • zdjęcie portretowe kobiety w białej koszulce

  Julia Piotrowicz

  Koordynatorka ds. komunikacji w projekcie „Lokalsi dla demokracji”, kierowniczka biura i członkini SML, kierowniczka działów reklamy w Południowej Oficynie Wydawniczej. Prywatnie mama bliźniaków i biszkoptowej labradorki.

 • uśmoiechnięta kobieta o krótkich włosach w żółtej koszuli trzyma baner składający się z rurki pcv i przyklejonej do niej kartki a4 z napisem "księgowosć" i przyczepionym na klipsy banknotem 100złotowym

  Weronika Wesołek

  Specjalista ds. księgowości. Wiceprezeska Fundacji “Ogród Marzeń” odpowiedzialna za sprawy finansowo-księgowe. Koordynatorka projektów i programów realizowanych w organizacji. Jako typowa zodiakalna Panna lubi czystość, ład i porządek. Odpoczywa od cyferek i faktur podczas prac ogrodowych i pleceniu makram.

Skip to content