2. wymIaNNaWarszawa 16 i 17 września 2021

granicach design thinking, czyli o tym kiedy stosowanie tej metody ma sens, a kiedy zupełnie nie

 • Kiedy:
  16 września, godz. 16:00 - 17:15
 • Prowadzenie:
  Agnieszka Sikorska i Adam Chabiera

O czym?

Gdybyśmy spotkali się tutaj 10 lat temu temu z pewnością dla wielu z nas design thinking brzmiał by co najmniej tajemniczo. Dzisiaj coraz częściej słyszymy o tym, że ktoś zaprasza na warszaty wykorzystujęce narzędzia design thinking, że jakaś innowacja była rozwijana przy wsparciu person, map emocji itd. Sięgają po nie inkubatory innowacji społecznych, samorządy, ale też osoby i instytucje samodzielnie rozwijający swoje nowe pomysły.

 

To chyba dobry moment, by wspólnie przyjrzeć się temu, kiedy stosowanie tej metody ma sens, a kiedy zupełnie nie? Czy design thinking może mieć nie tylko dobre, ale i złe skutki?

Prowadzenie:

 • Agnieszka Sikorska

  Projektantka usług, trenerka, facylitatorka procesów projektowych. Od ponad 10 lat współprowadzi interdyscyplinarne studio projektowe cooperativa studio, gdzie zajmuje się projektowaniem usług oraz zarządzaniem procesami projektowymi. Współpracuje z podmiotami publicznymi – na szczeblu państwowym i samorządowym, organizacjami pozarządowymi i innowatorami społecznymi oraz firmami prywatnymi.

  [fot. Wojtek Radwański]
 • Adam Chabiera

  Animator innowacji społecznych w Inkubatorze pomysłów współprowadzonym przez Fundację Stocznię i Laboratorium Innowacji Społecznych, specjalista ds. programów grantowych, filozof z wykształcenia.

Skip to content