5. wymIaNNaKielce 14 i 15 października 2024

Neuroróżnorodność i innowacje społeczne w miejscu pracy

  • Prowadzenie:
    Julia Koczanowicz-Chondzyńska i Marta Szaranowicz-Kusz, TransferHUB / Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych
  • Formuła:
    sesja szkoleniowo-warsztatowa

Zapraszamy na warsztat, w trakcie którego dowiecie się, czym jest neuroróżnorodność oraz w jaki sposób podejść do tego zagadnienia z punktu widzenia pracy. 

Będziemy rozmawiać z osobami uczestniczącymi o tym, jak zorganizować środowisko pracy i współpracy w grupach różnorodnych – ze szczególnym uwzględnieniem neuroróżnorodności współpracowników.

Zaprosimy osoby uczestniczące w zajęciach do refleksji nad tym, jakie potrzeby mamy jako osoby, jako współpracownicy, kierowniczki zespołów.

Zajęcia będą prowadzone z wykorzystaniem technik aktywnych. Będą wymagały poruszania się po sali, robienia notatek i rozmawiania z innymi osobami. Będzie też wyświetlona prezentacja.

Prowadzenie:

  • Julia Koczanowicz-Chondzyńska

    Koordynatorka TransferHUB, menedżerka, trenerka, związana z trzecim sektorem od 2005 roku, świeżo upieczona absolwentka podyplomowych studiów „Neuroróżnorodność w miejscu pracy” na Uniwersytecie SWPS, pasjonatka otartej komunikacji i zarządzania opartego o dialog, otwartość i szacunek.

  • Marta Szaranowicz-Kusz

    Coachka, mediatorka i facylitatorka. Pracuje w nurcie NVC – Porozumienia bez przemocy. Socjolożka, badaczka społeczna i ewaluatorka. Związana od wielu lat z warszawskim sektorem pozarządowym. Prowadzi m.in. indywidualne sesje coachingowe oraz warsztaty o wypaleniu i regeneracji. Interesuję się tematem neuroróżnorodności (spektrum autyzmu i ADHD), aby lepiej wspierać nieneurotypowych klientów i klientki. W inkubatorze TransferHub facylituje proces dopracowywania innowacji.

Skip to content