Wstecz 7 kluczowych pytań, które powinna zadać osoba tworząca innowację społeczną i warsztaty online

06-08-2022

Postanowiłeś_aś wykorzystać swój potencjał i energię w pracy nad konkretnym projektem innowacji społecznej; realizujesz go i twoje działania przynoszą efekty, ale zastanawiasz się:

Jak go rozwijać nie tracąc z oczu swojej misji społecznej?
Jak wywołać reakcje na wyzwanie społeczne, z którym projekt się mierzy?
Jak badać i poszerzać jego wpływ społeczny?
Jak angażować inne podmioty społeczne?

Poświęć czas teraz, żeby zaoszczędzić go później…

Na warsztatach pokażemy kilka narzędzi, które pozwolą ci spojrzeć na własny projekt z innej perspektywy. Dzięki nim, lepiej go opracujesz, trafniej odpowiesz na zapotrzebowanie adresatów projektu, a tym samym zwiększysz jego wpływ na społeczeństwo, które nierzadko bardzo go potrzebuje!

Niektóre z zaproponowanych pytań mogą wydawać się skomplikowane i odległe od twojej codzienności, ale udzielenie na nie odpowiedzi jest niezbędne, by przygotować się do roli innowatorki społecznej, innowatora społecznego.

 

Warsztat poprowadzą:

Martyna Rubinowska

Martyna Rubinowska

certyfikowana trenerka grupy TROP, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, skończyła także 5 lat psychologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Zawodowo jest związana od 7 lat z Fundacją Ashoka, gdzie pracuje nad rozwojem strategii innowatorek i innowatorów społecznych z Polski i innych krajów europejskich. Bardzo lubi się uczyć i tworzyć sytuacje edukacyjne.

Joanna Kucharczyk-Jurgielewicz

Joanna Kucharczyk-Jurgielewicz

specjalistka od zarządania wiedzą w Ashoce, współtwórczyni Forum Razem. Jej doświadczenia zawodowe wywodzą się z sektora humanitarnego. Jest pasjonatką zarządzania wiedzą, innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych i rzecznictwa.

Program:

Dla kogo:

Gdzie:

Formularz zgłoszeniowy – ZAMKNIĘTY

Skip to content