Fundusze UE
RP
UE

Dołącz do newslettera!

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Stocznia z siedzibą w Warszawie (00-277) przy pl. Zamkowym 10. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. A RODO). Zgodę tę możesz wycofać w dowolnym momencie, klikając na specjalny link zamieszczony na dole każdego newslettera. Wycofanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Celem przetwarzania danych osobowych jest przesyłanie informacji o nowościach na portalu innowacjespoleczne.pl oraz ciekawych działaniach dotyczących innowacji społecznych w Polsce i na świecie. Dane będą przechowywane w systemie CRM Fundacji Stocznia do czasu wycofania przez Ciebie zgody na ich przetwarzanie.

Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego (poza Europejski Obszar Gospodarczy) ani do organizacji międzynarodowych. Dane będą powierzane do przetwarzania podmiotom zapewniającym obsługę informatyczną Fundacji Stocznia na podstawie umów zobowiązujących je do zagwarantowania odpowiedniej ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania newslettera. Przysługuje Ci prawo wycofania zgody na przetwarzanie, prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia danych. przenoszenia danych.

Chęć skorzystania z tych praw prosimy kierować na adres katalizator@stocznia.org.pl. W przypadku podejrzenia naruszenia praw można złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Skip to content