Fundusze UE
RP
UE

Aktualności

Sortowanie:
Widok:
Na stronie:
17-06-2024
Program wymiany dla młodych liderów zmian społecznych CEE
Trwa nabór do programu wymiany Departamentu Stanu Community Engagement Exchange (CEE), skierowanego do wschodzących liderów i liderek w wieku 21–27 lat z całego świata, pracujących na styku sektorów publicznego, prywatnego i non-profit. Program ten wspiera uczestników i uczestniczki w rozwiązywaniu problemów istotnych dla społeczeństwa i społeczności lokalnych, którzy biorą udział w trzymiesięcznej wymianie w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracują bezpośrednio z organizacjami społecznościowymi, skupiającymi się na rozwiązywaniu podobnych problemów społeczeństwa obywatelskiego.
23-05-2024
Demokracja cyfrowa: Europejski Konkurs Innowacji Społecznych
Europejski Konkurs Innowacji Społecznych EUSIC odbywa się od ponad 10 lat i podejmuje ważne w danym momencie wyzwania społeczne w Europie. Jego tegoroczna edycja skupia się na innowacjach społecznych związanych z demokracją cyfrową, tj. takich, które znajdują i przeciwdziałają dezinformacji w sieci oraz sieciują inicjatywy działające w obszarze walki z dezinformacją, mową nienawiści, radykalizacją itp. Na laureatów i laureatki czekają nagrody pieniężne o wysokości: 75 000 euro, 50 000 euro i 25 000 euro.
14-05-2024
Spotkanie sieciujące „Młodzież IN. Innowacje i przestrzenie społeczne szyte na miarę młodych”
Z nieukrywaną przyjemnością, wraz z Biurem Partycypacji Społecznej oraz Biurem Polityki Młodzieżowej Urzędu Miasta Lublin, zapraszamy na spotkanie sieciujące “Młodzież IN. Innowacje i przestrzenie społeczne szyte na miarę młodych”. Na spotkaniu porozmawiamy o ekosystemie innowacji społecznych w Polsce. Innowatorki i innowatorzy podzielą się doświadczeniami z tworzenia, wdrażania oraz korzystania z innowacji skierowanych do młodzieży. Pokażemy, jak tworzyć miejsca i inicjatywy przyjazne osobom młodym. Chcemy też zachęcić Was do aktywnego udziału w tworzeniu i rozwoju własnych innowacyjnych pomysłów.
Skip to content