Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Innowacje – inspiracje! Rozmowa z Julią Wygnańską o innowacji „Najpierw mieszkanie”

06-12-2021
Zapraszamy na spotkanie z liderką innowacyjnej w Polsce metody rozwiązywania problemu bezdomności Julią Wygnańską.
Podczas półgodzinnego spotkania poznamy metodę „Najpierw mieszkanie” oraz to, jak ona działa w Polsce. Jest to innowacja, która z sukcesem skaluje się i globalnie i lokalnie.
Julia Wygnańska jest uznaną ekspertką w temacie bezdomności. Zapytamy ją także o to, co każda i każdy z nas może zrobić, żeby sensownie pomagać osobom w kryzysie bezdomności. Zapraszamy!

Spotkanie będzie na żywo na facebooku. Będzie można komentować i zadawać pytana.

 

O NAJPIERW MIESZKANIE:

„Najpierw mieszkanie” to filozofia wspierania ludzi w kryzysie opierająca się na kluczowych wartościach m.in prawie do mieszkania i samostanowienia. Wokół nich budowane są całościowe systemy wsparcia oraz pojedyncze programy. NM zyskuje wymiar systemowy, gdy polityka publiczna wobec zjawiska wykluczenia mieszkaniowego i bezdomności jest realizowana zgodnie z tymi wartościami i odpowiada na gamę potrzeb ludzi w trudnej sytuacji mieszkaniowej. „Najpierw mieszkanie” jako program jest skierowane do konkretnej grupy osób, której zapewnia wsparcie według filozofii NM: stwarza możliwość rozwiązywania życiowych trudności dając niezbędne do tego poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Więcej informacji: www.najpierwmieszkanie.org.pl

DATA:

  • czwartek, 16 grudnia 2021 r., godz. 17:30.

MIEJSCE:

Julia Wygnańska

Julia Wygnańska

Liderka Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska, ekspertka i rzeczniczka metody „Najpierw mieszkanie” oraz badaczka zjawiska bezdomności.

Do spotkania zostało:

SPOTKANIE JUŻ SIĘ ODBYŁO!

KIEDY:

GDZIE:

Kto odpowiada za organizację:

Grafika wydarzenia:

 

graficzne ogłoszenie o spotkaniu
Skip to content