Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Katalog innowacji dla edukacji

24-01-2024
Zespół inkubatora POPOJUTRZE przygotował katalog z 15 najlepszymi innowacjami opracowanymi w obszarze kształcenia. Zachęcamy do poznania wszystkich wyjątkowych pomysłów na rozwiązania problemów w edukacji.

Centrum Inkubowania Innowacji Społecznych POPOJUTRZE od 7 lat aktywnie działa w obszarze edukacji. W tym czasie zbudowało kilkuset osobową i instytucjonalną sieć innowatorów i innowatorek. Misją POPOJUTRZE jest poszukiwanie rozwiązań odpowiadających na problemy w obszarze edukacji. Zespół inkubatora wierzy,  że mikroinnowacje prowadzą do makroefektów, o ile są inspirowane przez liderów zmian społecznych – pasjonatów z silnym poczuciem wpływu. Właśnie takie osoby zgłaszają się do POPOJUTRZE ze swoimi pomysłami na istotne zmniejszenie lub rozwiązanie ważnych problemów w edukacji. Chcesz poznać te rozwiązania? Zobacz Katalog innowacji społecznych dla edukacji 2020-2023

Znajdziesz w nim 15 najlepszych innowacji opracowanych w inkubatorze POPOJUTRZE 2.0 – KSZTAŁCENIE. To przetestowane i gotowe do wdrożenia rozwiązania dla dzieci, młodzieży, studentów i studentek oraz osób dorosłych. Różnorodność produktów jest ogromna, a odpowiadają one w unikatowy sposób na istotne problemy w kształceniu – zapewnia zespół inkubatora. 

POPOJUTRZE nie działa w próżni – stabilne funkcjonowanie inkubatora zapewnia silna organizacja, której jest częścią, czyli SENSE consulting. Dlatego też w katalogu znajdziesz informacje o wartościach, które leżą u podstawy działania SENSE, a także poznasz zespół, czyli siłę napędową POPOJUTRZE.

Pobierz katalog i poznaj wyjątkowe rozwiązania dla edukacji!

Skip to content