Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Maraton Kreowania Innowacji w Krakowie

05-04-2024
Innowacje. Kreatywność. Działanie. Jeśli te hasła nie są Ci obce, a na ich dźwięk Twoja głowa zaczyna szybciej pracować to znak, że to wydarzenie jest dla Ciebie! Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza innowatorów i innowatorki z całej Polski na Maraton Kreowania Innowacji Społecznych!

Maraton Kreowania Innowacji Społecznych to twórcze, dynamiczne i kreatywne spotkanie, podczas którego będziemy wspólnie szukać, budować i prototypować rozwiązania dla wyzwań związanych z wykluczeniem społecznym. Odbiorcami wykreowanych innowacji mogą być osoby starsze, z niepełnosprawnościami, samodzielni rodzice, osoby opuszczające pieczę zastępczą, szukające pracy, w kryzysie bezdomności, opuszczające zakłady karne oraz wielu innych, którzy potrzebują wsparcia aby dobrze funkcjonować w społeczeństwie – czytamy na stronie www.rops.krakow.pl.

Gdzie i kiedy?

19 kwietnia 2024, godz. 9:30 – 17:30 w Krakowie (Klaster Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie Space, ul. Zabłocie 20-22)

Kto może wziąć udział?

Każdy kto ma ochotę, potrzebę lub pomysł na to jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu i chce wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje na rzecz włączenia społecznego.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w Maratonie należy pobrać formularz zgłoszenia dla grupy (min. 3, max. 5 osób wraz z Liderem) lub formularz zgłoszenia dla osoby indywidualnej, wypełnić go i przesłać na adres iws@rops.krakow.pl do 15 kwietnia 2024 do północy. Liczba miejsc jest ograniczona – o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zyskaj grant na swój pomysł

Pomysły wygenerowane w trakcie maratonu, mogą zostać zgłoszone do projektu Inkubator Włączenia Społecznego 2.0. i uzyskać grant w wysokości do 120.000 zł na ich test i realizację! Szczegóły dotyczące naboru znajdą się w III-IV kwartale 2024r na stronie internetowej.

Skip to content