Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Norway Grants Innovation Day w Poznaniu

18-03-2023
To cały dzień rozmów o zrównoważonym rozwoju, współodpowiedzialności przedsiębiorstw za swoje otoczenie społeczne czy technologiach przyjaznych środowisku.

Konferencja organizowana w poznaniu przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości może być też interesującym wydarzeniem dla innowatorów_ek społecznych wykorzystujących w swoich działaniach różne modele komercyjne, albo dla tych, którzy_e podejmują problem wpływu ludzi na środowisko naturalne.

Wreszcie, dla wszystkich zainteresowanych poruszanymi tematami – konferencja jest bezpłatna (obowiązuje rejestracja) i można dołączyć do niej zarówno na żywo, jak i on-line.

Szczegółowy program i sylwetki prelegentów znajdziecie pod linkami w tym zdaniu. Poza tym Norway Grants Innovation Day podzielony będzie na trzy bloki tematyczne:

  • Blok I poświęcony współpracy międzynarodowej Polski i Norwegii.
  • Blok II „Green Innovations – Power on!” O samowystarczalności energetycznej oraz tworzeniu produktów i usług bardziej przyjaznych środowisku.
  • Blok III „There is no Green without Blue” rozszerzający „zielone” – skupione na lądach – myślenie o środowisku naturalnym o perspektywę ochrony lub zrównoważonego wykorzystywania obszarów wodnych.

Gdzie: Poznań Congress Center oraz on-line

Kiedy: 28 marca 2023, od 10:00

Organizator: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Strona wydarzenia

Rejestracja na konferencję

Skip to content