Fundusze UE
RP
UE

Wstecz O innowacjach społecznych w Bydgoszczy

23-11-2023
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zaprasza innowatorów i innowatorki społeczne na wizytę studyjną w Bydgoszczy. Spotkanie obfitować będzie w warsztaty, dyskusje i wymianę doświadczeń.

Co się będzie działo? „Warsztaty z innowacji i nie tylko, a przede wszystkim czas, żeby poznać innych innowatorów i innowatorki! Zobaczcie siebie nawzajem i swoje pomysły! Będzie to doskonała okazja, aby przy wspólnej kawie podsumować nasze projektowe działania” – zachęcają organizatorki wydarzenia.

Podczas wizyty zaplanowanej na 4 i 5 grudnia odbędą się m.in. warsztaty umiejętności cyfrowych, inspiratorium, „kreatywnie kolektywnie” – warsztaty impro, a drugiego dnia – integracja pt. „O tym jak kropla drąży skałę”

W ramach spotkania uczestnikom i uczestniczkom zapewnione zostaną: nocleg w pokoju 2-osobowym, wyżywienie oraz transport z Poznania (Dworzec Letni) do Bydgoszczy i powrót.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, skontaktujcie się z Moniką Karcz – tel. 695 214 393, mail: monika.karcz@rops.poznan.pl

Skip to content