Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Siłownia Pamięci – seminarium 2023

31-10-2023
Zapraszamy do udziału w seminarium „Siłowni Pamięci”, które poświęcone będzie profilaktyce zdrowia poznawczego, innowacjom społecznym pomocnym w opiece i aktywizacji osób starszych oraz wsparciu opiekunów i opiekunek rodzinnych.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w terminie 16-18 listopada 2023 r. Nowością w tym roku jest jego formuła – seminarium składa się z dwóch niezależnych części i każda jest przeznaczona dla różnych grup odbiorców, tj.:

  • CZĘŚĆ I, 16-17 listopada 
    Dwa dni szkoleniowo-warsztatowe przeznaczone tylko dla osób zawodowo zajmujących się aktywizacją i wsparciem seniorów (np. terapeuci zajęciowi, animatorzy i organizatorzy zajęć),
  • CZĘŚĆ II, 18 listopada
    Jeden dzień szkoleniowo-warsztatowy przeznaczony tylko dla opiekunów rodzinnych, którzy na co dzień wspierają bliskie osoby cierpiące na choroby otępienne.

Seminarium odbędzie się tylko stacjonarnie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji, w tym szczegółowy program, warunki uczestnictwa, lokalizacja oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:
www.silowniapamieci.pl/seminarium2023

***
Działanie organizowane w ramach projektu Katalizator innowacji społecznych, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Skip to content