Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Spotkanie sieciujące Centra Usług Społecznych

30-03-2023
Zapraszamy na spotkanie sieciujące, którego celem jest zapoznanie osób pracujących w Centrach Usług Społecznych z ideą i ekosystemem innowacji społecznych w Polsce oraz podzielenie się doświadczeniami z wdrażania i korzystania z innowacji.

Spotkanie zostało zaplanowane przy uwzględnieniu specyfiki działania CUS. Zwróciliśmy szczególną uwagę na innowacje, które mogą stanowić inspirację do planowania działań ze społecznością lokalną i mogą znacznie ułatwić odpowiadanie na jej potrzeby. Podczas spotkania zaprezentujemy konkretne narzędzia, które możecie wykorzystać w Waszej pracy.

Dla kogo?

 

Osób pracujących w Centrach Usług Społecznych.

Szczególnie zapraszamy osoby pełniące funkcję Organizatorów Społeczności Lokalnej oraz Koordynatorów Indywidualnych Planów Usług Społecznych.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z organizacji. 

 

Jak się zgłosić?

 

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 7 kwietnia 2023 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W razie potrzeby zapewniamy zwrot kosztów dojazdu na spotkanie oraz pokrycie kosztów noclegu (taką potrzebę należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym).

Kiedy?

 

13 – 14 kwietnia (czwartek-piątek)

1 dzień – 9.30 – 16.30
2 dzień – 9.30 – 15.30

 

Gdzie?

 

Warszawa, ”Marzyciele i Rzemieślnicy. Dom Innowacji Społecznych”
III piętro Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25.

 

 

Kontakt w sprawie warsztatu:

 

Eliza Gryszko, FISE

eliza.gryszko@fise.org.pl, 511 627 666

O czym powiemy:

  1. O innowacjach społecznych, czym są, gdzie ich szukać i jak z nich korzystać. Jak wygląda ekosystem rozwoju innowacji społecznych w Polsce.
  2. Jak zostać innowatorem/innowatorką/ indywidualnie oraz jako instytucja, a także o nowej perspektywie finansowania innowacji społecznych.
  3. Spotkamy się z innowatorami i innowatorkami oraz ich pomysłami – pokażemy z bliska kilka innowacji, z których możecie korzystać u siebie w instytucji.
  4. Zostawimy czas na wymianę doświadczeń i sieciowanie oraz wzajemną inspirację, bo jesteśmy przekonani, że działacie innowacyjnie i jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów. 
Skip to content