Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Spotkanie z Aleksandrą Zemkę o innowacjach w Barcelonie: wideo

15-11-2023
Za nami spotkanie online z Aleksandrą Zemke wokół książki „Współtworzone. Innowacje społeczne w Barcelonie”. Autorka opowiadała o tym, jak w Barcelonie powstają nowatorskie rozwiązania i jak zakorzeniają się w tkance miasta. Zobacz zapis wideo z tego spotkania.

Stolica Katalonii jest punktem odniesienia dla innowacji i odważnych polityk lokalnych. Prowadzi w rankingach na najlepsze dzielnice i ulice świata. Nie boi się eksperymentować, łączyć nowe podejścia do tworzenia miasta z kilkuset letnimi tradycjami współpracy, zrzeszania się i aktywizmu. Specyficzny zlepek uwarunkowań stworzył w Barcelonie podłoże społeczne, na którym powstają rozwiązania mogące inspirować inne miasta i społeczności lokalne. Czego warto się uczyć z doświadczeń Barcelony?

Zachęcamy do obejrzenia zapisu ze spotkania online (link), które odbyło się 15 listopada 2023 roku oraz do pobrania książki w wersji elektronicznej w bibliotece.

 

Wydarzenie było organizowane w ramach projektu projektu Katalizator innowacji społecznych, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

logotyp Funduszy Europejskich oraz flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

Skip to content