Wstecz Szkolenie wzajemnościowe – sieciowanie, wymiana doświadczeń i AI

14-05-2025
Zapraszamy na dwudniowe spotkanie o ambasadorach i ambasadorkach innowacji społecznych, pracy metodą OSL (organizowanie społeczności lokalnych) oraz wykorzystaniu AI w codziennej pracy. Na spotkanie zapraszają Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz partnerzy: Ogólnopolskie Forum Organizatorów Społeczności Lokalnej i Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL.

Program

  • Dzień 1

Pierwszego dnia zajmiemy się między innymi: pojęciem innowacji społecznych i rolą ambasadora/ ambasadorki innowacji społecznych, sieciowaniem osób pracujących ze społecznościami w różnych zakątkach Polski, wymianą doświadczeń w pracy metodą organizowania społeczności lokalnej (OSL). Skupimy się na obalaniu mitów o OSL oraz zajmiemy się kreowaniem marki OSL.

  • Dzień 2

Drugi dzień w całości poświęcimy sztucznej inteligencji i wykorzystywaniu jej potencjału w codziennej pracy.

Szczegółowy program znajduje się poniżej.

 

Kwestie techniczne

  • zapewniamy bezpłatny nocleg z 22 na 23 maja i wyżywienie wegeteriańskie (śniadanie, obiad, kolacja);
  • zwracamy koszty dojazdu, zwrot kosztów dojazdu samochodem odbywa się na podstawie średniej ceny biletów komunikacji publicznej na tej samej trasie.

Ilość miejsc ograniczona, mamy ich tylko 25!

 

 

Dla kogo?

Dla organizatorów społeczności lokalnej chcących rozwijać swoje kompetencje w oparciu o innowacyjne rozwiązania i społecznościową wymianę wiedzy.

 

Kiedy?

22-23 maja 2025 r.

Gdzie?

Hotel Falenty Biznes i Wypoczynek
Al. Hrabska 4B,
05-090 Raszyn-Falenty (k. Warszawy)

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza, do którego link znajduje się tutaj.

Zgłoszenia do 18.05. do końca dnia!

O prowadzącej

Klaudia Wojciechowska – specjalizuje się w projektach szkoleniowych na temat korzystania z AI w edukacji, nauce, administracji i biznesie. Prowadzi projekty na styku różnych obszarów i dyscyplin wspierających relacje i różnorodność w organizacjach. Jest trenerką i facylitatorką LEGO(R) Serious Play. Brała udział w pracach nad budową polskiego modelu językowego. Była menedżerką ds. relacji zewnętrznych w think tanku energetycznym, startupie technologicznym, koordynowała sieci eksperckie, współpracowała z organizacjami pozarządowymi (Szkoła Liderstwa, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej) i instytucjami kultury. Była urzędniczką w Ministerstwie Edukacji Narodowej i kierowała ośrodkiem rozwoju kompetencji służby cywilnej w Krajowej Szkole Administracji Publicznej.

Zapraszamy!

W razie pytań prosimy kontaktować się z Elizą Gryszko: eliza.gryszko@fise.org.pl

plan wydarzenia
Skip to content