Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Webinar „Jak uczyć w szkole kompetencji przyszłości – prezentacja innowacji TransferHUB”

28-10-2023
Inkubator innowacji społecznych TransferHUB zaprasza edukatorów, doradców zawodowych w szkołach, nauczycielki, dyrektorki, urzędników na specjalny webinar poświęcony innowacjom edukacyjnym, które zostały wypracowane i sprawdzone w inkubatorze prowadzonym przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i Forum Odpowiedzialnego Biznesu w latach 2020-2023.

Zaprezentowane podczas webinaru rozwiązania zawierają treści edukacyjne na temat najważniejszych zjawisk na dzisiejszym rynku pracy i jego przyszłości. Ich skuteczność z kolei jest związana z formami nauczania, które pozwalają na rozwój kompetencji i umiejętności przydatnych w życiu zawodowym i społecznym. Rozwiązania mogą być stosowane w dowolnie modyfikowanej formie, zgodnie z potrzebami edukacyjnymi i organizacyjnymi. Dostęp i wykorzystanie innowacji jest darmowy – funkcjonują one na licencji CC BY 4.0.

Webinar odbędzie się 31 października o godzinie 17:00, potrwa ok. godzinę.

Spotkanie poprowadzi Piotr Drygas – specjalista ds. weryfikacji innowacji i upowszechniania w Inkubatorze TransferHUB.

Na spotkaniu zostaną zaprezentowane następujące innowacje:

Po prezentacji będzie czas na pytania i komentarze ze strony osób uczestniczących. Na spotkanie obowiązują zapisy poprzez formularz na stronie, w odpowiedzi otrzymają Państwo link z zaproszeniem na webinar na platformie Zoom.

Więcej informacji także w wydarzeniu w serwisie Facebook.

Skip to content