Wstecz Zdrowie psychiczne młodzieży – Włącznik 2.0 zaprasza na warsztaty
Czego możecie spodziewać się po warsztacie okrągłe stoły?
- wymiany doświadczeń,
- rozmów o istniejących rozwiązaniach,
- konkretnej wiedzy na temat grupy docelowej, do której trafiać będą innowacje
- praktycznych informacji na temat Włącznika 2.0. – naboru, procesu itp.
Warsztat skierowany jest do osób, które już są innowatorkami i innowatorami oraz do takich, które mają już pomysły na nowe rozwiązania w obszarze, ale nie wiedzą co z nimi dalej zrobić. W samym inkubatorze Włącznik 2.0 możesz wymyślić i przetestować rozwiązanie, które przyczyni się do poprawy sytuacji osób wykluczonych społecznie lub zagrożonych wykluczeniem.
Moderatorami spotkania będą Remigiusz Pokrzywa i Marek Twardoch z Fundacji Równomoc, będący m.in. trenerami antydyskryminacyjnymi i antyprzemocowymi dla chłopców i mężczyzn „Metody Sztama”. Podczas spotkań towarzyszyć nam będą także ekspertki ds. innowacji oraz specjaliści i specjalistki na co dzień pracujące w obszarze związanym ze zdrowiem psychicznym młodzieży.
Spotkanie odbędzie się w dwóch formułach, do wyboru:
4 kwietnia, godz. 13.00 – 17.00, spotkanie stacjonarne, miejsce: Brama Poznania, ul. Gdańska 1 lub
11 kwietnia, godz. 14.00 – 17.00, spotkanie online
Formularz zgłoszeniowy na warsztaty – link
O szczegóły dotyczące spotkań możecie pytać: mailowo pod adresem patrycja.jakubiak@rops.poznan.pl lub telefonicznie pod numerem 695 214 393 oraz w wydarzeniu na Facebooku.
Projekt Włącznik 2.0 realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet V Innowacje społeczne.