Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Zdrowie psychiczne młodzieży – Włącznik 2.0 zaprasza na warsztaty

25-03-2024
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu i Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych organizuje pierwsze z cyklu spotkań w ramach projektu Inkubator Innowacji Społecznych Włącznik 2.0. Tematem przewodnim warsztatu w konwencji okrągłego stołu będzie zdrowie psychiczne młodzieży.

Czego możecie spodziewać się po warsztacie okrągłe stoły?

  • wymiany doświadczeń,
  • rozmów o istniejących rozwiązaniach,
  • konkretnej wiedzy na temat grupy docelowej, do której trafiać będą innowacje
  • praktycznych informacji na temat Włącznika 2.0. – naboru, procesu itp.

Warsztat skierowany jest do osób, które już są innowatorkami i innowatorami oraz do takich, które mają już pomysły na nowe rozwiązania w obszarze, ale nie wiedzą co z nimi dalej zrobić. W samym inkubatorze Włącznik 2.0 możesz wymyślić i przetestować rozwiązanie, które przyczyni się do poprawy sytuacji osób wykluczonych społecznie lub zagrożonych wykluczeniem.

Moderatorami spotkania będą Remigiusz Pokrzywa i Marek Twardoch z Fundacji Równomoc, będący m.in. trenerami antydyskryminacyjnymi i antyprzemocowymi dla chłopców i mężczyzn „Metody Sztama”. Podczas spotkań towarzyszyć nam będą także ekspertki ds. innowacji oraz specjaliści i specjalistki na co dzień pracujące w obszarze związanym ze zdrowiem psychicznym młodzieży.

Spotkanie odbędzie się w dwóch formułach, do wyboru:
4 kwietnia, godz. 13.00 – 17.00, spotkanie stacjonarne, miejsce: Brama Poznania, ul. Gdańska 1 lub
11 kwietnia, godz. 14.00 – 17.00, spotkanie online

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty – link

O szczegóły dotyczące spotkań możecie pytać: mailowo pod adresem patrycja.jakubiak@rops.poznan.pl lub telefonicznie pod numerem 695 214 393 oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Projekt Włącznik 2.0 realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet V Innowacje społeczne.

Skip to content