Fundusze UE
RP
UE

Wstecz A w wakacje porozmawiamy o trwałości | webinar

Jak dalej robić innowacje społeczne, kiedy nie ma na nie systemowego finansowania? Porozmawiamy o zachowaniu trwałości innowacji społecznych.

Dla kogo? 

Intensywny czas pracy, którego doświadczyłaś i doświadczyłeś w inkubatorze dobiega końca i zastanawiasz się co dalej? Ten webinar jest dla Ciebie.  

Od dawna rozwijasz swoją innowację, czasami jesteś w kropce i teraz potrzebujesz zastrzyku wiedzy oraz motywacji? Czekamy na Ciebie.  

Masz sposób na trwałość innowacji, który u Ciebie się sprawdza i chcesz się podzielić tym pomysłem z innymi? Jesteś mile widziana/widziany. 

Kiedy?

6 lipca (czwartek), godz. 11:00-13:00. 

Gdzie?

Spotkanie odbędzie się online za pośrednictwem platformy ZOOM.

ZGŁOSZENIA ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

O czym?  

Podczas webinaru poznacie 7 sposobów nieoczywistego poszukiwania środków na innowacyjne społecznie działania na przykładach z Polski i ze świata. Przyjrzycie się trwałości innowacji w perspektywie uwalniania jej i dzielenia się jej wpływem. A także zastanowicie się co naprawdę jest potrzebne, żebyście mogły i mogli dalej angażować się w rozwiązywanie ważnego dla Was problemu społecznego.  

Na temat trwałości innowacji społecznych spojrzymy z trochę innej strony, z perspektywy długoletniej, zakładającej elastyczne formy wsparcia, skupiające się także na rozwoju samych autorek i autorów innowacji, czyli Was.  

Lato sprzyja wietrzeniu głowy, zaszczepianiu nowych pomysłów, zmianom. Bądźcie z nami.  

Webinar poprowadzi:

Martyna Rubinowska

Ekspertka do spraw innowacji społecznych. Zawodowo jest związana od 7 lat z Ashoka, gdzie pracuje nad rozwojem strategii innowatorek i innowatorów społecznych z Polski i innych krajów od Rumuni po Indonezję. Współtwórczyni wielu procesów włączających różnorodnych interesariuszy do procesów współtworzenia rozwiązań m.in. narady o edukacji, narady o ekosystemie innowacji społecznych, narad wokół różnorodnych tematów związanych z migracjami. Pasjonatka włączenia i równej godności.

Kontakt

Na pytania dotyczące spotkania odpowiada Eliza Gryszko z FISE.

eliza.gryszko@fise.org.pl, 665 137 266

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu projektu Katalizator innowacji społecznych, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

logotyp Funduszy Europejskich oraz flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

Skip to content