Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Business Unusual II nabór

Ruszył II nabór do programu Business Unusual. Szukamy osób, które prowadzą działania skierowane do migrantów i migrantek, by pomóc im we wzmocnieniu i zapewnieniu trwałości.
Ruszył II nabór do Programu Business Unusual - inicjatywy mającej na celu wzmacnianie autorów i autorki niezwykłych pomysłów przedsiębiorczości społecznej wspierających osoby z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym w Polsce. Uczestnicy programu otrzymają wsparcie eksperckie, szytą na miarę pomoc w wyzwaniach instytucjonalnych, czy formalnych oraz wsparcie finansowe w kwocie do 30 000 złotych.

Dla kogo?

Do programu może się zgłosić każda osoba, która ma pomysł na nowe przedsiębiorstwo społeczne lub już prowadzi taką działalność. odbiorcami tych przedsięwzięć, osoby z doświadczeniem uchodźczym i migracyjnym

Przy ocenie zgłoszonych przedsięwzięć pod uwagę brane będą ich społeczny charakter, sens i spójność z misją. Ważne jest również, by pomysł zakładał lub wykorzystywał mechanizmy biznesowe.

Jak się zgłosić?

Swoje przedsięwzięcie możesz zgłosić do 10 sierpnia 2023 przez formularz na stronie www.businessunusual.pl

Jeśli masz masz pytania lub wątpliwości dotyczące zgłoszeń, wyślij wiadomość na adres businessunusual@stocznia.org.pl  lub zadzwoń pod numer +48 22 100 55 93. Możesz także wziąć udział webinarze informacyjnym dla osób zainteresowanych udziałem w programie – 27 lipca 2023, o godzinie 18:00.
Link do spotkania : https://us06web.zoom.us/j/87394749499

Skip to content