Wstecz Niekolonie 2.0 – wakacyjny warsztat dla innowatorów i innowatorek
Z ogromną radością informujemy, że prowadzimy zaawansowane prace nad organizacją 2. edycji Niekolonii – wakacyjnego spotkania sieciująco-rozwojowego dla Innowatorek i Innowatorów Społecznych.
W tym roku na nasze wakacyjne czterodniowe spotkanie dla Innowatorek i Innowatorów Społecznych zapraszamy Was do Broku, malowniczej miejscowości nad Bugiem, w dniach 7–10 sierpnia.
Pracujemy nad tym, żeby był to niezwykły wyjazd, pełen inspiracji i kontaktu z naturą. Planując program będziemy uważni na potrzeby i oczekiwania oraz będziemy korzystali z zasobów wszystkich uczestniczek i uczestników – około 40 innowatorek i innowatorów społecznych, którzy zdecydują się dołączyć do grona niekolonistów.
Czas spędzony na naszych warsztatach wypełnimy kreatywnymi zajęciami, skupionymi na wymianie doświadczeń, projektowaniu i uwzględnianiu Waszych potrzeb. Wpływ na program będą miały Wasze oczekiwania i doświadczenia. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której będzie czas zarówno na rozwój, budowanie relacji, jak i relaks. Po raz drugi chcemy stworzyć okazję do rozwoju społeczności osób odważnych, kreatywnych i innowacyjnych. Przez 4 dni będziemy mieć możliwość budowania relacji i wspólnego rozwijania naszych kompetencji.
Stwórzmy razem Niekolonie! Spędzimy ten czas razem, korzystając z wiedzy i doświadczenia, otoczeni przyrodą, dobrą energią, dobrostanem i kreatywnością, w gronie ludzi, który szukają sposobów by ulepszyć rzeczywistość.
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
KIEDY? Od 7 do 10 sierpnia 2023,
GDZIE? Brok nad Bugiem (https://goo.gl/maps/V5bsiQKqPpaUYHJLA),
REKRUTACJA:
- koniec zgłoszeń: 5 lipca 2023,
- wyniki : 7 lipca 2023
POZOSTAŁE:
- zapewniamy przejazd z Warszawy do Broku i z powrotem wynajętym autokarem,
- zapewniamy
- nocleg w pokojach dwu i trzyosobowych,
- i pełne wyżywienie (dieta wegetariańska),
- liczba osób uczestniczących: od 42 do 45,
- istnieje możliwość, że w wyjątkowych sytuacjach pokryjemy częściowo lub w całości koszty dojazdu z miejsca zamieszkania do Warszawy i z powrotem.
Kontakt w sprawie Niekolonii:
Aleksandra Kot-Staniszewska (FISE) – aleksandra.kot@fise.org.pl, 570 232 802