Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Niekolonie 2024 – wakacyjny warsztat dla Innowatorów i Innowatorek

Czy marzysz o inspirującym wydarzeniu, w otoczeniu natury, gdzie możesz spotkać innych pasjonatów zmian społecznych, dzielić się swoimi pomysłami i rozwijać się? Jeśli tak, to ucieszy Cię informacja, że pracujemy nad organizacją naszego wyjątkowego wydarzenia – 3. edycji Niekolonii – wakacyjnego warsztatu sieciująco-rozwojowego dla Innowatorów i Innowatorek Społecznych!

W tym roku na nasze czterodniowe wakacyjne spotkanie dla Innowatorek i Innowatorów Społecznych zapraszamy Was do miejscowości Szarlota, położonej w samym sercu zachwycających Kaszub, w dniach 16-19 lipca. Ośrodek znajduje się nad brzegiem urokliwego jeziora Osuszyno.

Głównym celem poprzednich edycji naszych Niekolonii było sieciowanie, budowanie relacji oraz wymiana doświadczeń. Tworzyliśmy przestrzeń, w której każda osoba uczestnicząca mogła dzielić się swoimi pomysłami, uczyć się od innych i wspólnie tworzyć inspirujące rozwiązania na rzecz społeczności lokalnych i globalnych.

Osoby uczestniczące, które brały udział w poprzednich spotkaniach, wspominają przede wszystkim niezapomnianą atmosferę pełną inspiracji i kreatywności, ale także wartościowe warsztaty rozwojowe i edukacyjne. Nasz program obejmował również elementy antywypaleniowe. W czasie wydarzenia korzystaliśmy z różnorodnych kompetencji i doświadczeń osób uczestniczących.

WSZYSTKIE TE  ELEMENTY PLANUJEMY POWTÓRZYĆ RÓWNIEŻ W TYM ROKU!

Chcemy zapewnić miejsca dla około 40 osób, które będą miały okazję wspólnie spędzić czas, czerpać od siebie nawzajem i budować trwałe relacje w przyjaznym i otwartym otoczeniu.

Już dzisiaj zaplanuj dołączenie do naszego niezwykłego spotkania, na którym poznasz osoby, które tak jak Ty szukają sposobów na tworzenie pozytywnej zmiany!
Wpisujcie datę do kalendarzy – 16-19 lipca 2024.
Obserwujcie naszą stronę i media społecznościowe – szczegóły wydarzenia i początek rekrutacji już 5 czerwca. 
Kontakt w sprawie Niekolonii:

Aleksandra Kot-Staniszewska, aleksandra.kot@fise.org.pl, 570 232 802

Skip to content