Wstecz Rynek pracy | spotkanie sieciujące dla innowatorów i innowatorek

Grupa osób około 20 siedzących na krzesłach ustawionych w okrąg
Fundacja Stocznia zaprasza innowatorów i innowatorki społeczne na spotkanie sieciujące dla osób zajmujących się innowacjami społecznymi związanymi z rynkiem pracy.

Kogo zapraszamy?

Jeśli:

  • zajmujesz się nowatorskimi działaniami, która dotyczy tematu zatrudnienia lub rynku pracy,
  • wdrażasz rozwiązania, które mogłyby zostać wprowadzone w innych miejscach,
  • chcesz się zainspirować i poznać osoby, które zajmują się podobnymi tematami,
  • chcesz zainspirować innych i podzielić się swoimi doświadczeniami,
  • czujesz, że razem można więcej, chcesz poznać (i polubić) innych śmiałków i śmiałkinie, które każdego dnia stają do walki o lepiej skonstruowany rynek pracy, z większą dostępnością i otwartością,

to nasze spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Na co zapraszamy?

Organizując spotkanie chcemy wzmocnić integrację i współpracę liderek i liderów innowacji społecznych w obszarze rynku pracy. W jego trakcie przyjrzymy się innowacjom społecznym związanym z rynkiem pracy, poznamy aktualne trendy na rynku pracy a także spróbujemy bliżej poznać narzędzie – test Gallupa.

Dokładny plan wyślemy uczestnikom i uczestniczkom zakwalifikowanym na wydarzenie.

 

Inicjatorami i współorganizatorami wydarzenia są:

Anna Domaradzka-Lech

Anna Domaradzka-Lech, coachka, mentorka, specjalistka międzykulturowa oraz Porozumienia Bez Przemocy (Non Violent Communication według Marshalla B. Rosenberga), w trakcie certyfikacji trenera mocnych stron CliftonStrengths (tzw. talentów wg. Gallupa). Pracowała w projektach związanych z komunikacją międzynarodową, adaptacją Polaków (zwłaszcza dzieci) po powrocie z emigracji, brała udział w programie Silver Starters (promującym zakładanie własnych biznesów dla osób 50 plus), zwyciężczyni konkursu Stoczni i EVS z tematem wspierania komunikacji o sprawach ostatecznych. Ostatnia realizacja to projekt inkubatora TransferHub dla osób 45 plus wykluczonych z rynku pracy.

Damian Wojciech Dudała

Założyciel i CEO Fundacji SOC TECH LAB. Związany z sektorem non-profit od 2001 r. Zawodowo pracuje jako Social & UX Researcher i Digital Designer. Prowadzi audyty dojrzałości cyfrowej, potrzeb cyfrowych i szkolenia dla biznesu w zakresie transformacji cyfrowej, m.in. w ramach Akademii Menadżera MMŚP PARP. Absolwent m.in.: Szkoły Liderów, Wydziału Innowacji, Social Innovation Brokers, Platform Cooperatives Now czy Digital Transformers. Autor innowacji w zakresie rynku pracy - QualiHired, w ramach TransferHUB.

Kiedy?

20 czerwca (wtorek) w godzinach 11.00-17.00

Gdzie?

Marzyciele i Rzemieślnicy. Domu Innowacji Społecznych w Warszawie (ul. Bracka 25, III p.)

Jak się zgłosić?

Wystarczy wysłać do 8 czerwca swoje zgłoszenie korzystając z formularza dostępnego TUTAJ.

Do 12 czerwca wyślemy potwierdzenia udziału.

Zasady uczestnictwa w spotkaniu:

  1. Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla jego uczestników i uczestniczek.
  2. Organizator pokrywa koszty związane z dojazdem na spotkanie do Warszawy oraz wyżywienia i – jeśli okaże się to niezbędne – noclegów uczestników i uczestniczek.
  3. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje udziału w spotkaniu. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 30 osób, które zaprosimy na spotkanie. W naszym wyborze będziemy się kierować tym, czy osoba zgłaszająca ma już praktyczne doświadczenie rozwijania swojej innowacji oraz tego, na ile udział w naszym spotkaniu ma szansę jej/jemu pomóc w dalszej pracy i aktywności. W przypadku dużej liczby zgłoszeń wprowadzimy limit jednej osoby z jednej instytucji.

Więcej informacji

Na wszelkie pytania dotyczące wydarzenia oraz rejestracji odpowie Agnieszka Kalinowska: akalinowska@stocznia.org.pl

 

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu projektu Katalizator innowacji społecznych, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

logotyp Funduszy Europejskich oraz flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

Skip to content