Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Sieciowanie z (młodymi) innowacjami społecznymi

Zapraszamy na spotkanie sieciujące, którego celem jest zapoznanie z ideą i ekosystemem innowacji społecznych w Polsce oraz podzielenie się doświadczeniami z wdrażania i korzystania z innowacji. Spotkanie skierowane jest do osób pracujących z młodzieżą.

Dla kogo?

Dla pracowniczek i pracowników instytucji kultury, miejsc aktywności lokalnej oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz osób młodych; dla pedagogów i pedagożek pracujących z młodzieżą. Jeśli to, czego chcą młodzi ludzie nie jest dla Was „lotto” to spotkanie jest dla Was.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z organizacji. 

Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 15 lipca.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W razie potrzeby zapewniamy zwrot kosztów dojazdu na spotkanie oraz w wyjątkowych sytuacjach pokrycie kosztów noclegu (taką potrzebę należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym).

Kiedy?

1920 lipca (środa, czwartek)

1 dzień 10:30-16:30
2 dzień 10:30-15:00

Gdzie?

Warszawa, Praga-Północ, Stacja Praga, Inżynierska 6 (wejście od ul. Zaokopowej)

Kontakt w sprawie warsztatu:

Eliza Gryszko, FISE

eliza.gryszko@fise.org.pl, 665 137 266

Cel spotkania

Spotkanie zostało zaplanowane z myślą o osobach pracujących z młodzieżą. Zwróciliśmy szczególną uwagę na innowacje, które w sposób podmiotowy angażują młodzież, odpowiadają na jej potrzeby oraz wspierają w rozwoju i edukacji. Inicjatywy, które pokażemy mogą stanowić dla Państwa inspirację w Waszej codziennej pracy. Chcemy pokazać Państwu konkretne narzędzia, które możecie wykorzystać w Waszej aktywności zawodowej i nie tylko. Odwiedzimy z Wami też konkretne miejsca, które tworzą przestrzeń i działania, które są blisko młodzieży i wrażliwe na jej głos.  

O czym powiemy:

  1. O innowacjach społecznych, czym gdzie ich szukać i jak z nich korzystać. Jak wygląda ekosystem rozwoju innowacji społecznych w Polsce.
  2. Jak zostać innowatorem/innowatorką indywidualnie oraz jako instytucja, a także o nowej perspektywie finansowania innowacji społecznych.
  3. Spotkamy Państwa z innowatorami i innowatorkami oraz ich pomysłami – pokażemy z bliska i na żywo kilka innowacji, z których możecie skorzystać na swoim przysłowiowym podwórku.
  4. Zostawimy czas na wymianę doświadczeń i sieciowanie oraz wzajemne inspirację, bo jesteśmy przekonani, że działacie innowacyjnie i jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów. 
  5. Zaprosimy do miejsc, które wspierają młodzież swoją przestrzenią i działaniami.  
Skip to content