Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Wypalenie zawodowe w aktywizmie | Warsztat online

Wypalenie zawodowe jest faktem nie tylko w środowisku biznesowym, coraz częściej zmagają się z nim osoby zaangażowane społecznie.

Zaczynamy mówić głośno o tym zjawisku, badamy je, poddajemy refleksji.

Wypalenie jednak to nie tylko przedmiot analiz, ale przede wszystkim problem, który dotyka ludzi i nie pozwala im na zdrowe funkcjonowanie w codziennych zadaniach.

Uczestnicy i uczestniczki warsztatu będą mieli/miały okazję by sprawdzić, czy grozi im wypalenie i jakie są ich indywidualne przeszkody dla osobistego dobrostanu w aktywizmie.

Będzie to także przestrzeń by wspólnie zastanowić się i wypracować strategie zapobiegania wypaleniu. Celem warsztatu jest przede wszystkim rozpoznanie zjawiska, jego oznak i syndromów, kontekstów i etapów oraz podzielenie się indywidualnymi doświadczeniami

Warsztat poprowadzą:

 

Paulina Jędrzejewska

Trenerka, certyfikowana coach grupowa, socjolożka, animatorka kultury, aktywistka społeczna. Współautorka badania nt. wypalenia zawodowego w 3 sektorze (burnout-aid.eu), narzędzia mierzącego poziom wypalenia wraz z rozwiązaniami na poziomie indywidualnym i organizacyjnym, a także scenariuszy i materiałów edukacyjnych. Od 11 lat jest prezeską Fundacji Culture Shock, w której współtworzy wydarzenia na pograniczu nowych mediów, edukacji i kultury, eksperymentuje z nowymi technologiami, wspiera sektor organizacji społecznych oraz instytucje publiczne, zrealizowała kilkadziesiąt wydarzeń, spotkań, inicjatyw, aktywnie działa w środowisku na rzecz zmian społecznych i systemowych.

 

Karolina Pluta

Trenerka, certyfikowana tutorka Szkoły Liderów, prezeska zarządu Stowarzyszenia Pedagogów Teatru. Absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych oraz rocznego kursu terapii tańcem i ruchem przy Instytucie Dance Movement Therapy. Autorka projektów społecznych i materiałów edukacyjnych dla animatorów kultury, bibliotekarek, nauczycieli i młodzieży. Prowadzi szkolenia i warsztaty z obszaru współpracy międzypokoleniowej, projektowania działań społecznych i edukacyjnych oraz komunikacji w zespołach. Współpracuje z Fundacją Culture Shock m.in przy projekcie Burnout_Aid dotyczącym przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu w sektorze pozarządowym

Do spotkanie zostało:

SPOTKANIE JUŻ SIĘ ODBYŁO!

Program:

Dla kogo:

Gdzie:

Kto odpowiada za organizację:

Skip to content