Wstecz Zapewnij przyszłość swojej innowacji społecznej | warsztat dla Innowatorek i Innowatorów

Jesteście na końcu testowania lub skończyliście już testowanie swojej innowacji i myślicie nad tym co dalej? Szukacie pomysłów na dalszą promocję swojego rozwiązania? Zastanawiacie się, jak poszerzyć grono odbiorców? Chcecie dowiedzieć się, jak robić to skutecznie i szukacie wsparcia? A może myślicie nad tym, gdzie szukać środków po wyjściu z Inkubatora?
Dobrze trafiliście - przygotowaliśmy warsztat, który pomoże Wam znaleźć odpowiedzi na te pytania.
Dla kogo?

Dla Innowatorek i Innowatorów społecznych.

Szczególnie dla tych, którzy szukają wsparcia w drodze do skutecznego skalowania swojej innowacji, chcą ją promować i dopracowywać.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia zostały zakończone.

W razie potrzeby zapewniamy zwrot kosztów dojazdu na spotkanie oraz pokrycie kosztów noclegu (taką potrzebę należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym).

Kiedy?

18 – 19 maja (czwartek-piątek)

1 dzień – 11.00 – 17.00
2 dzień – 9.00 – 15.00

Gdzie?

Warszawa

(dokładna lokalizacja pojawi się w najbliższych dniach)

Kontakt w sprawie warsztatu:

Aleksandra Kot, FISE

aleksandra.kot@fise.org.pl, 570 232 802

(kontakt telefoniczny w godzinach 9-15)

W czasie warsztatu:
  • dowiesz się, w jaki sposób przekształcić swoją innowację w atrakcyjny produkt lub usługę społeczną;
  • poznasz techniki komunikacji i PR niezbędne do promowania innowacji;
  • dowiesz się, jak diagnozować potencjalne przeszkody i zapobiegać kosztownym błędom we wdrażaniu i skalowaniu innowacji. 
Program warsztatu

Dzień 1 

  1. Skalowanie innowacji – co to jest i jak się do tego zabrać. Case Study Społeczna Agencja Pośrednictwa.  
  2. Ile kosztuje skalowanie innowacji? Comercial mindset w innowacjach społecznych. 
  3. Analiza krytyczna innowacji. Czy mój pomysł ma szansę podbić Świat? 

Dzień 2: 

  1. Komunikacja z otoczeniem – wizja i misja innowacji. 
  2. Jak sprzedawać i promować innowację społeczną? Storytelling i inne techniki pomocne
    w sprzedaży innowacji społecznej. 
  3. Zaprojektuj przyszłość – myślenie coachingowe w tworzeniu produktów i usług społecznych
     
Warsztat poprowadzą:
Artur Kaniecki

Prezes Zarządu Fundacji Studio M6. Dyplomowany coach, doradca zawodowy, praktyk prawa pracy, legalizacji zatrudnienia; prowadzi doradztwo biznesowe, życiowe oraz mentoring (m.in. w ramach projektów dla osób z Ukrainy) oraz warsztaty i szkolenia kierowane m.in. do pracodawców, biznesu prywatnego, do sektora NGO m.in. dla OWES Toruń, Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (FISE) i Gminy Miasta Toruń. Ekspert z zakresu organizacji i zarządzania, Menadżer, HR Business Partner. Na doświadczenie zawodowe Artura składa się kilkanaście lat pracy dla międzynarodowych organizacji, w których odpowiadał za obszar projektowania i realizacji strategii szkoleniowej oraz zarządzania wiedzą. Na co dzień zarządza Przedsiębiorstwem Społecznym Fundacja Studio M6. Jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz ukończył studia podyplomowe z PR w Biznesie na Uniwersytecie Szczecińskim. Następnie swoją drogę naukową związał z Trójmiastem, gdzie w 2016 roku uzyskał Dyplom Coacha specjalizującego się w biznesie. W 2019 roku ukończył Studia Doktoranckie na Wydziale Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Na mocy zarządzenia Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego jest członkiem Regionalnego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej. Ukończył program społeczne MBA na The New School New York.

Mariusz Godlejewski

Dyrektor Biura Projektów - odpowiedzialny w Fundacji Studio M6 za politykę projektową i kształtowanie działalności projektowej Fundacji oraz koordynację pracy zespołu projektowego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów biznesowych i społecznych, finansowanych z dotacji gminnych, EFS, Funduszy Norweskich, NIW, Major Donors i grantów międzynarodowych. Jest również Rzecznikiem Prasowym Fundacji oraz jest odpowiedzialny za marketing (media społecznościowe). Ukończył w 2022 r. z dyplomem program PROMENGO dla Menedżerów NGO, organizowany przez Fundację Akademię Organizacji Obywatelskich, finansowany przez Polsko Amerykańską Fundację Wolności. W marcu 2023 r. ukończył „Wydział Innowacji” realizowany w ramach Katalizatora Innowacji Społecznych prowadzonego przez Fundację Stocznia i Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Przez trzy lata studiował na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Geografii Społeczno-Ekonomicznej (2002- 2005) oraz trzy lata (2013-2017) Business Management na The Open University UK. W latach 2005-2018 pracował w prywatnym biznesie w Irlandii, gdzie dwukrotnie znalazł się w finale konkursu na Menedżera Roku, Shelflife Retail Management Awards. W sierpniu 2022 r. powołany przez Prezydenta Miasta Torunia na Członka Komitetu Rewitalizacji Miasta Torunia na lata 2023-2025. Redaktor Naczelny Kwartalnika społeczno-aktywistycznego NE_NI.

Kontakt

Na pytania dotyczące spotkania odpowiada Aleksandra Kot z FISE.

aleksandra.kot@fise.org.pl, 570 232 802 (kontakt telefoniczny w godzinach 9-15)

Warsztat jest organizowany w ramach projektu projektu Katalizator innowacji społecznych, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

logotyp Funduszy Europejskich oraz flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

Skip to content