Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Dobra inkubacja – nowa publikacja w naszej bibliotece

08-05-2023
okładka ksiązki "Dobra inkubacja" na tle regałów bibliotecznych.
Jakie bolączki świata społecznych przedsięwzięć zdiagnozowali Paul Miller i Jessica Stacey? A co ważniejsze - jakie recepty na te problemy i luki proponują? Przekonaj się, czytając ich książkę "Dobra inkubacja"!

Dziś w naszej biblioteczce zagościła świeża pozycja. To tłumaczenie publikacji wydanej przez brytyjską organizację Nesta pod tytułem „Dobra inkubacja. Sztuka wspierania przedsięwzięć społecznych na wczesnym etapie ich rozwoju”.

Kryją się w niej zarówno poparte badaniami diagnozy dotyczące przedsięwzięć społecznych (social venture), jak i praktyczne zestawy wskazówek i narzędzi, pomocne przy różnych sposobach inkubowania (poprzez akceleratory, przestrzenie coworkingowe, akademie, sieci aniołów biznesu, konkursy).

 

W zakładce Biblioteka  na naszej stronie znajdziesz nie tylko treści dla osób wspierających powstawanie innowacji, ale także dla innowatorów_ek, osób które dopiero mają pomysł na innowację społeczną, albo tych, które zwyczajnie chcą dowiedzieć się więcej o świecie pionierskich działań społecznych.

Przeczytaj także

okładka książki "Dobra inkubacja". Logo Nesta i tytuł książki na fioletowym tle.
Dobra inkubacja. Sztuka wspierania przedsięwzięć społecznych na wczesnym etapie ich rozwoju

Wydawca: Nesta

Autorzy: Paul Miller, Jessica Stacey

Tłumaczenie na język polski: Edyta Więcławska

Skip to content