Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Ostatni dzień zgłoszeń do INNaczej

20-03-2023
Jeszcze tylko dzisiaj możecie zgłaszać się do gdańskiego programu INNaczej wspierającego lokalne pomysły na innowacje społeczne.

O szóstej edycji inkubatora INNaczej pisaliśmy już wcześniej tutaj oraz w zakładce „Trwające nabory” (znajdziesz w niej wieści o otwartych naborach do programów grantowych, inkubatorów innowacji społecznych i innych przedsięwzięć służących wspieraniu powstawania innowacji).

Jeśli działasz na terenie Gdańska i masz pomysł na twórczą, nowatorską zmianę społeczną na „własnym podwórku”, to dobrze, żebyś zainteresował_a się tą inicjatywą – choćby z myślą o przyszłorocznej edycji! Zgłoszenie się nie jest skomplikowane, ale możesz zrobić to tylko do 20 marca 2023.

Wszystkim osobom, które nie zdążą (lub nie zamierzają) wypełnić zgłoszenia, a chciałyby dowiedzieć się więcej o podejściu do innowacji społecznych, które promują twórczynie i twórcy INNaczej, zachęcamy do zapoznania się z opublikowanym przez nich niedawno e-bookiem „Każda duża zmiana zaczyna się od małego kroku”

 

Skip to content