Fundusze UE
RP
UE

Aktualności

Widok:
skrzyżowane dłonie dwóch osób
17-11-2023
Troską i wsparciem – spotkanie sieciujące wokół innowacji społecznych dotyczących zdrowia psychicznego
Zapraszamy na dwudniowe spotkanie sieciujące dla osób w swojej codziennej pracy lub działalności społecznej zajmujących się zdrowiem psychicznym i szerzej rozumianym dobrostanem psychicznym. Temat jest bardzo szeroki i z pewnością dwa dni nie wystarczą, żeby dotknąć wszystkich związanych z nim zagadnień, ale mamy nadzieję na wspólną rozmowę o wyzwaniach i nowych rozwiązaniach. Porozmawiamy o tym, co działa, co inspiruje, gdzie może być lepiej i jak możemy czerpać ze swoich doświadczeń.
16-11-2023
Kultura i dostępność idą w parze. Sieciowanie z innowacjami społecznymi.
Zapraszamy na spotkanie sieciujące, którego celem jest zapoznanie z ideą i ekosystemem innowacji społecznych w Polsce oraz podzielenie się doświadczeniami z wdrażania i korzystania z innowacji społecznych z zakresu zwiększenia dostępności oferty kulturalnej. Spotkanie skierowane jest do osób pracujących w instytucjach kultury: bibliotekach, muzeach, galeriach, domach kultury oraz w miejscach aktywności lokalnej.
13-11-2023
Konkurs: Nagrody dla Innowacji w Polityce
Konkurs Nagrody dla Innowacji w Polityce (Innovation in Politics Awards) jest wyrazem uznania i docenienia kreatywnych, odważnych innowatorów i innowatorek samorządowych. Do 3 grudnia 2023 roku trwa nabór projektów do 7 edycji tego konkursu. Następnie tysiąc członków i członkiń Jury Obywatelskiego z całej Europy wybierze dziesięciu finalistów i jednego zwycięzcę z każdej kategorii. Wyniki poznamy podczas gali zorganizowanej wiosną 2024 roku w Barcelonie, pierwszej Europejskiej Stolicy Demokracji.
Skip to content