Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej | warsztat

Fundacja Stocznia zaprasza innowatorów i innowatorki społeczne na warsztat stacjonarny dotyczący otrzymywania i dawania informacji zwrotnej, który odbędzie się 17 maja w Warszawie.

Kogo zapraszamy?

Jeśli:

  • zajmujesz się innowacją społeczną, czyli nowym rozwiązaniem, usługą lub produktem, które odpowiada na problem społeczny
  • chcesz lepiej i skuteczniej przyjmować uwagi dotyczące Twojej innowacji
  • chcesz lepiej komunikować się w zespole

to nasz warsztat jest dla Ciebie!

Na co zapraszamy?

Dobre dawanie i przyjmowanie informacji zwrotnej (ang. feedback) jest kluczowe w rozwijaniu nowatorskich przedsięwzięć. Co i rusz ktoś ocenia nasz pomysł i jego realizację, ale także my sami powinniśmy umieć to robić. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy na warsztat edukacyjny „Udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej”.

Podczas spotkania skupimy się na dwóch pytaniach: jak przyjmować informację zwrotną, żeby służyła nam do rozwoju oraz jak dbać o siebie, kiedy ją dostajemy. Będziemy o tym rozmawiać i ćwiczyć w praktyce.

Warsztat poprowadzi:

Izabela Meyza

trenerka komunikacji, mediatorka, antropolożka kultury. Pomaga zespołom efektywnie się komunikować i facylituje trudne rozmowy. Działa w oparciu o komunikację bez przemocy (NVC). Od kilkunastu lat zaangażowania we wspieranie dialogu polsko-żydowskiego.

Kiedy?

17 maja (środa) w godzinach 10.30-17.00

Gdzie?

w Warszawie (dokładne miejsce podamy osobom, które zostaną przyjęte na warsztat)

Jak się zgłosić?

Wystarczy wysłać do 10 maja swoje zgłoszenie korzystając z formularza dostępnego TUTAJ.

Do 11 maja wyślemy potwierdzenia udziału.

Zasady uczestnictwa w warsztacie:

  1. Udział w warsztacie  jest bezpłatny dla jego uczestników i uczestniczek.
  2. Organizator pokrywa koszty związane z dojazdem na warsztat do Warszawy oraz wyżywienia i – jeśli okaże się to niezbędne – noclegów uczestników i uczestniczek.
  3. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje udziału w warsztacie. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 15 osób, które zaprosimy na spotkania. W naszym wyborze będziemy się kierować tym, czy osoba zgłaszająca ma już praktyczne doświadczenie rozwijania swojej innowacji oraz tego, na ile udział w naszym spotkaniu ma szansę jej/jemu pomóc w dalszej pracy i aktywności. W przypadku dużej liczby zgłoszeń wprowadzimy limit jednej osoby z jednej instytucji.

Więcej informacji

Na wszelkie pytania dotyczące wydarzenia oraz rejestracji odpowie Agnieszka Kalinowska: akalinowska@stocznia.org.pl

 

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu projektu Katalizator innowacji społecznych, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

logotyp Funduszy Europejskich oraz flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

Skip to content