Fundusze UE
RP
UE

Wstecz wymIaNNa – porozmawiajmy o innowacjach społecznych

Zdjęcie grupowe przedstawiające ponad 100 osób stojących i siedzących - uczestników wydarzenia WymiaNNa z 2022 roku. Część osób się uśmiecha.
Przed nami kolejna wymIaNNa – porozmawiajmy o innowacjach społecznych.
Spotkamy się już po raz czwarty, by wspólnie dyskutować i wymieniać się doświadczeniami związanymi z innowacjami społecznym, a więc z nowymi sposobami działania, usługami, a także przedmiotami i urządzeniami, które lepiej niż dotychczas odpowiadają na realne potrzeby społeczne.
Trwają zapisy na samo wydarzenie, które odbędzie się 21 i 22 września, ale też na poprowadzenie sesji w jego trakcie.

Chcemy, aby tegoroczna wymIaNNa była czasem poznawania nowych pomysłów i ludzi, inspirowania siebie nawzajem a także budowania relacji na przyszłość.

Tak jak w poprzednich edycjach, w tym roku również chcemy zaproponować Wam różne formaty spotkań i rozmów o innowacjach. Będą to sesje warsztatowe mające na celu poszerzenie kompetencji, pogłębienie wiedzy i wymianę doświadczeń oraz wspomniane już wizyty studyjne. Oczywiście nie zabraknie też mniej oficjalnych i mniej ustrukturyzowanych momentów, kiedy będziecie mogli lepiej się poznać, zapamiętać i zainspirować siebie nawzajem.

4. edycję wymIaNNy organizują wspólnie Fundacja Stocznia, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych i Gmina Miasto Gdynia. Partnerem wydarzenia jest Miasto Gdańsk.

Kiedy i gdzie?

Spotykamy się 21 i 22 września 2023 r.

Wspólny czas spędzimy głównie w Gdyni w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, ale w trakcie wizyt studyjnych odwiedzimy też inne miejsca związane z innowacjami społecznymi w Gdyni i w Gdańsku.

Dla kogo?

Na wymIaNNę zapraszamy wszystkich, którzy zajmują się innowacjami społecznymi:

  • innowatorów i innowatorki, czyli osoby, które samodzielnie lub przy wsparciu innych tworzą innowacje społeczne – wymyślają je, sprawdzają w praktyce, rozwijają zwiększając ich skalę i/lub zapewniając im trwałość,
  • przedstawicielki i przedstawicieli instytucji wspierających innowacje: inkubatorów innowacji społecznych, samorządów lokalnych, administracji centralnej, uczelni, grantodawców, instytucji finansowych czy firm zaangażowanych społecznie,
  • wszystkie osoby w inny sposób związane z obszarem innowacji społecznych lub zainteresowane nim.
Zdjęcie przedstawia grupę kilkudziesięciu osób - uczestniczki i uczestników wydarzenia wymIaNNa w 2022 roku. Obiektyw aparatu ujmuje grupę z wysokości. Większość osób patrzy w kierunku obiektywu, część się uśmiecha.

fot. Ewelina Jaśkowiak

Jak i kiedy się zgłosić?

Zgłoszenia do udziału w wymIaNNie przyjmujemy tutaj do 3 września 2023 r.

Jeśli jednak chcecie zgłosić też pomysł na sesję w czasie wymIaNNy i/lub propozycję jej poprowadzenia, to zgłoszenie trzeba wysłać do 6 sierpnia.

Zdjęcie przedstawia 7 kobiet nachylających się nad stołem . Niektóre z nich piszą, niektóre przeglądają leżące przed nimi dokumenty. Jedna podnosi identyfikator.

fot. Ewelina Jaśkowiak

Więcej informacji

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące wymIaNNy znajdziecie na stronie https://innowacjespoleczne.pl/wymianna

Jeśli jednak jakiejś zabrakło zapraszamy do kontaktu wymianna@stocznia.org.pl.

4. wymIaNNę organizujemy w ramach projektu Katalizator innowacji społecznych, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

logotyp Funduszy Europejskich oraz flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej

Skip to content