3. wymIaNNaPoznań 22 i 23 września 2022

Wolę tu być! Krótka historia o (niepełno)sprawności intelektualnej

 • Kiedy:
  22 września (czwartek) godz. 16:00 - 17:30
 • Prowadzenie:
  Maria Dąbrowska i Karina Rudzka

  OPS w Warszawie

O czym?

Podczas spotkania opowiemy co dzieje się w warszawskiej dzielnicy Wola dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Chcemy podzielić się doświadczeniem z wdrażania innowacji społecznych oraz w aktywny sposób zachęcić uczestników i uczestniczki do przemyślenia jak wprowadzić podobne działania w swoim otoczeniu.

Będziemy czerpać inspirację m.in. z projektu „Warszawski zintegrowany model wsparcia środowiskowego osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną- testowanie i wdrażanie modelu”.

Mamy nadzieję, że ten czas będzie nie tylko wykładem i dyskusją. Zapraszamy do poszerzania horyzontów i poszukiwania wspólnych rozwiązań. Doświadczamy, rozmawiamy, inspirujemy.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro osób z niepełnosprawnościami.

Prowadzenie:

 • Maria Dąbrowska

  Absolwentka pedagogiki, menadżerka innowacji społecznych, arteterapeutka. W Ośrodku Pomocy Społecznej z pasją i zaangażowaniem wspiera osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ich najbliższych. Zakochana w psach, książkach i grach planszowych.

 • Karina Rudzka

  Absolwentka pedagogiki i zdrowia publicznego, arteterapeutka, konsultantka TSR. W Ośrodku Pomocy Społecznej działa na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich bliskich. Pracuje także w obszarze terapeutycznym z rodzinami i dziećmi. Miłośniczka kotów, muzyki i spacerów po lesie. Studentka Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Skip to content