4. wymIaNNaGdynia 21 i 22 września 2023

Integracja sztucznej inteligencji jako nowej kompetencji zawodowej

 • Kiedy:
  21 września, godz. 16.30-18.00
 • Prowadzenie:
  Damian Wojciech Dudała, Fundacja SOC TECH LAB
 • Sala:
  Poziom 0, Strefa C
 • Formuła:
  Prezentacja połączona z dyskusją

W czasie sesji skupimy się na temacie wykorzystania sztucznej inteligencji w miejscu pracy. Będzie to okazja do rozmów i dyskusji na temat tego, w jaki sposób sztuczna inteligencja wpływa na rynek pracy i jak można z nią współpracować, aby uniknąć zagrożenia zwolnienia i zamiast tego uczynić ją narzędziem pomocnym w codziennych obowiązkach zawodowych.

Prowadząc sesję Damian będzie opierać się na swoim doświadczeniu codziennego wykorzystywania AI w pracy zawodowej oraz przeglądu ciekawych rozwiązań z różnych miejsc pracy.

Niezależnie od poziomu kompetencji w zakresie AI, wszyscy uczestnicy i uczestniczki są mile widziani, ponieważ sesja będzie miała charakter edukacyjny, wprowadzający w temat i pomagający zrozumieć, jak można skorzystać z tej technologii w swoim życiu zawodowym oraz gdzie można na bieżąco zdobywać aktualne informacje na temat rozwoju różnych narzędzi AI.

Co warto przeczytać przed lub po sesji?

Prowadzenie:

 • Damian Wojciech Dudała

  Założyciel i CEO Fundacji SOC TECH LAB. Związany z sektorem non-profit od 2001 r. Zawodowo pracuje jako Green Digital Designer oraz Social & UX Researcher. Prowadzi audyty dojrzałości cyfrowej, potrzeb cyfrowych i szkolenia dla biznesu w zakresie transformacji cyfrowej, m.in. w ramach Akademii Menadżera MMŚP PARP. Absolwent m.in.: Szkoły Liderów, Wydziału Innowacji, Social Innovation Brokers, Platform Cooperatives Now czy Digital Transformers.

  Pomysłodawca i manager Festiwalu Innowacji Społecznych i Technologii. Autor innowacji w zakresie rynku pracy – QualiHired w ramach TransferHUB. W swojej codziennej pracy wykorzystuje AI praktycznie w każdym aspekcie, od desk researchu i projektowania wstępnych koncepcji produktu cyfrowego czy usługi po tworzenie grafik, audio, wideo i zaawansowane analizy zebranego materiału czy tworzenie kodu programistycznego.

Skip to content