Fundusze UE
RP
UE

Wstecz Spotkanie inkubatorów dot. konkursu na inkubację innowacji

Zapraszamy na spotkanie - naradę dla organizacji zainteresowanych składaniem wniosku w konkursie na inkubatory w ramach programu FERS. Spotkanie będzie okazją do dyskusji o przyszłości inkubowania innowacji społecznych i wymiany pomysłów między inkubatorami. Poza tym, my jako Katalizator, chcielibyśmy się podzielić doświadczeniem z procesu akceleracji i skalowania innowacji.

Dla kogo?

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby z Waszych zespołów zainteresowane tematem konkursu na inkubatory w ramach programu FERS, w szczególności koordynatorzy i koordynatorki. Nie przewidujemy limitu osób, ale ze względów logistycznych ważne jest dla nas, aby każda chętna osoba wypełniła formularz zgłoszeniowy.

Jak się zgłosić?

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 21 lipca 2023 r. do końca dnia.

W razie potrzeby zapewniamy zwrot kosztów dojazdu na spotkanie oraz w wyjątkowych sytuacjach pokrycie kosztów noclegu (taką potrzebę należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym).

Kiedy?

2 sierpnia (środa) w godz. 11:00-17:00

Gdzie?

Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25 Warszawa 

 

Co się będzie działo?

Na tym spotkaniu wychylimy się w przyszłość. Porozmawiamy o kolejnej edycji inkubatorów, a dokładniej o wnioskach o dofinansowanie w konkursie na inkubację innowacji społecznych.

MFiPR ogłosiło konkurs w ramach Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS). Wiemy, że spora część organizacji, które obecnie prowadzą inkubatory weźmie w nim udział. Chcielibyśmy pomóc Wam na etapie opracowywania wniosków. Sierpniowe spotkanie ma być okazją do zderzenia myśli, przedyskutowania problematycznych wątków, inspiracji.

Nabór wniosków będzie prowadzony w okresie od 10 lipca 2023 r. do 18 września 2023 r. Regulamin konkursu i dużo przydatnych informacji znajdziecie na stronie Funduszy

Na sierpniowym spotkaniu będzie czas na:

  1. pytania dot. regulaminu konkursu do Hanny Kądzieli z MFiPR,
  2. dyskusję na temat akceleracji innowacji społecznych. Zespoły Katalizatora i MFiPR podzielą się swoimi doświadczeniami. Inkubatory też mają w tym zakresie swoją praktykę, chętnie dowiemy się o niej więcej,
  3. podzielenie się pomysłami, wątpliwościami na temat kolejnej edycji inkubatorów.

Program spotkania do pobrania poniżej.

Materiały ze spotkania

Poniżej znajdziecie materiały ze spotkania. Prezentacje Hanny Kądzieli z MFiPR oraz prezentacje osób z zespołów inkubatorów z ich doświadczeniami ze skalowania i akceleracji IS. Korzystajcie!

 

Skip to content