4. wymIaNNaGdynia 21 i 22 września 2023

Różnorodność 2.0 – Jak wykorzystać potencjał osób neuroatypowych w organizacji.

 • Kiedy:
  21 września (czwartek), godz. 14:30-16:00
 • Prowadzenie:
  Artur Kaniecki, Fundacja Studio M6
 • Sala:
  Poziom 1, Strefa H
 • Formuła:
  Prezentacja połączona z dyskusją

Różnorodność, którą dotychczas zajmowaliśmy się w organizacjach, miała wiele twarzy: płeć, wiek, narodowość czy orientacja seksualna, wszystko w zależności od struktury i strategii organizacji. W ciągu ostatnich kilku lat swojego „coming outu” dokonuje kolejna sfera różnorodności: neuroróżnorodność.

Podczas sesji Artur opowiedział o tym, jak organizacje mogą czerpać z neuroróżnorodności, podzielił się też najlepszymi praktykami rynkowymi oraz podpowiadał, o co zadbać w miejscu pracy.

Do udziału w sesji zapraszaliśmy w szczególności osoby zajmujące się aktywizacją zawodową i wsparciem osób neuroatypowych.

Prowadzenie:

 • mężczyzna w garniturze bez krawata stojący profilem z założonymi rękami ścięty na jeża z mankietów wyrastają tatuaże

  Artur Kaniecki

  Menadżer, L&D Business Partner, dyplomowany coach, doradca zawodowy, praktyk prawa pracy. Prowadzi doradztwo biznesowe, zawodowe i społeczne oraz mentoring. Projektuje i realizuje warsztaty i szkolenia kierowane m.in. do pracodawców, biznesu korporacyjnego i sektora NGO. Ekspert z zakresu organizacji i zarządzania, budowania i rozwijania zespołów oraz aktywizacji zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Skip to content