4. wymIaNNaGdynia 21 i 22 września 2023

Preinkubacja – jeden wyraz, kilka definicji, kilkanaście podejść, setki doświadczeń

 • Kiedy:
  21 września, godz. 12:00-13:30
 • Prowadzenie:
  Marcin Bielicki, inkubator Popojutrze 2.0 oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
 • Sala:
  Poziom 1, Strefa D
 • Formuła:
  Prezentacja połączona z dyskusją

Sesja będzie miała dwie części. Pierwsza część to krótki rys o tym czym jest preinkubacja i jak różnie jest stosowana na świecie. Ta część będzie opierała się na wynikach badań projektu badawczego, którego Marcin jest kierownikiem, a w którym przeanalizowano niespełna 50 programów preinkubacji z całego świata. W ramach drugiej części wymienimy się naszymi doświadczeniami na temat poszczególnych wymiarów tego procesu.

Zachęcamy, aby przed sesją, uczestnicy zebrali swoje najciekawsze przypadki (zarówno historie sukcesu, jak i trudne wyzwania) oraz pytania dotyczące preinkubacji.

Szczególnie zapraszamy osoby, które już mają doświadczenia w preinkubacji i mogą się nimi podzielić oraz tych, którzy dopiero ten proces chcą poznać.

 

Prowadzenie:

 • Marcin Bielicki

  Naukowiec i praktyk. Doktor nauk ekonomicznych z doświadczeniem zbieranym w 6 krajach. Od wielu lat łączy pracę badawczą w obszarze przedsiębiorczości, innowacyjności i kompetencji przyszłości z szkoleniem ludzi w tych obszarach (zarówno jako twórca całych programów, jak i prowadzący warsztatów).W liczbach: 6 krajów, 7 uniwersytetów, tysiące edukowanych osób.

  Prywatnie uzależniony od sportu, w tym w szczególności trójboju siłowego i sportów walki.

Skip to content