4. wymIaNNaGdynia 21 i 22 września 2023

Jak mądrze zainwestować 1 300 000 $ i wesprzeć ekosystem organizacji działających na rzecz osób uchodźczych i migranckich? Opowieści zza kulis.

 • Kiedy:
  22 września (piatek), godz. 9:30-10:30
 • Prowadzenie:
  Martyna Rubinowska, Ashoka
  Agata Stafiej-Bartosik, Ashoka
 • Sala:
  Poziom 1, Strefa E
 • Formuła:
  Prezentacja połączona z dyskusją

Stanęłyśmy właśnie przed taki wyzwaniem. Jak mądrze zainwestować 1 300 000 $ i wesprzeć ekosystem organizacji działających na rzecz osób uchodźczych i migranckich?
Chcemy podzielić się z Wami procesem, zza kulis, który uruchomiłyśmy, żeby wystartować z Funduszem Tutaj. Co nam wyszło? Co jest trudniejsze niż nam się wydawało?
Chętnie też porozmawiamy o naborach, które jeszcze musimy zaplanować i usłyszymy Waszą perspektywę na inwestycje we wpływ społeczny w obszarze migranckim i uchodźczym.

Co warto przeczytać przed lub po spotkaniu?

Zapraszamy do przeczytania materiałów dotycących Funduszu Tutaj. W szczególności namawiamy do zapoznania się z naszym raportem na temat pomocy migrantom.

Prowadzenie:

 • portret na tle muralu uśmiechniętej od profilu kobiety w koszuli i narzuconej czarnej kurtce wyszywanej kwiatami

  Agata Stafiej-Bartosik

  Członkini Ashoki od 2001 roku, a obecnie także Co-dyrektorka Fundacji Ashoka w Polsce. Współzałożycielka Tech to the Rescue (TTTR, łączącego firmy IT z organziacjami non-profit), a także Fundacji Komunikacji Społecznej w Polsce oraz SMartKolektiv w Serbii – organizacji pomagających organizacjom pozarządowym wykorzystywać narzędzia marketingu do wspierania ich misji społecznej.

 • portret kobiety

  Martyna Rubinowska

  Uczy się mówić, że jest ekspertką od innowacji społecznych. Od 8 lat jest zawodowo związana z Ashoką, gdzie pracuje nad rozwojem strategii innowatorek i innowatorów społecznych z Polski i innych krajów od Rumuni po Indonezję. Współtworzy wiele procesów włączających różnorodnych interesariuszy do procesów współtworzenia rozwiązań m.in. narady o ekosystemie innowacji społecznych. Uwielbia poszukiwanie synergii.

Skip to content