4. wymIaNNaGdynia 21 i 22 września 2023

Teatr przy stole

 • Kiedy:
  22 września (piatek), godz. 9:30-10:30
 • Prowadzenie:
  Tomasz Piątek, Gry Frejtaga
 • Sala:
  Poziom 0, Strefa B
 • Formuła:
  Prezentacja połączona z dyskusją

Teatr przy stole to spotkanie, w trakcie którego wspólnie snuje się opowieść z wyobraźni, wczuwając się w jej bohaterów. Snucie opowieści wzbogacone jest o elementy gry i różne akcesoria, dzięki czemu zarówno spotkanie, jak i opowieść stają się bardziej angażujące i emocjonujące. Tomek opowiadał o tym, jak tego typu narzędzie zastosować w działaniu z osobami w wieku 60+.

Co warto poczytać przed lub po sesji?

Zapraszamy do zajrzenia na stronę innowacji: www.teatrprzystole.pl

Prowadzenie:

 • mężczyzna oparty o dłoń przy kawie na drawnianym blacie

  Tomek „Frejtag” Piątek

  Edukator, animator, pedagog. Od 2004 r. zaangażowany w działalność prospołeczną. Inicjator i organizatorów wielu wydarzeń i projektów o profilu społeczno-kulturalnym
  (koncertów, projekcji filmowych, festiwali, warsztatów, akcji charytatywnych, spotkań etc.). Pracuje metodami aktywnymi, opartymi na wzajemnym szacunku, integracji oraz wykorzystaniu potencjału osób uczestniczących. Dobrze czuje się zarówno w pracy z młodzieżą, jak i z osobami starszymi. Aktualnie tworzy na pograniczu animacji kulturalnej i gier fabularnych (metody: społecznościowe i etiudy fabularne), pisze scenariusze, nagrywa sesje gier fabularnych w internecie, tworzy materiały w ramach Gier Frejtaga. Autor pierwszej w Polsce publikacji włączającej gry fabularne jako metodę animacyjną w działania w ramach instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych.

Skip to content